

























Original price was: $350.00.$210.00Current price is: $210.00.


























| Weight | 20 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 10 in |
| Brand Name | Amii |
| Pattern Type | Solid |
| Style | Office Lady |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Season | Winter |
| Age | MIDDLE AGE |
| Clothing Length | long(26+inch) |
| Filling | White duck down |
| Material | Polyamide |
| Down Weight | 200g-250g |
| Hooded | No |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Model Number | 12241180 |
| Release Date | FW2022 |
| Thickness | Standard |
| Down Content | 85% |
| Gender | WOMEN |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Detachable Part | None |
| Type | Wide-waisted |
| Decoration | sashes |
| Closure Type | Single Breasted |
| Fabric Type | Woven |
| winter warm coat | down jacket for women |
| long down jacket | women coats |
Reviews
There are no reviews yet.