


















Price range: $15.00 through $16.00



















| Weight | 15 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 10 in |
| Brand Name | dulzura |
| Craft of Weaving | Knit |
| Model Number | P4716955W |
| Style | Sexy & Club |
| Material | SPANDEX |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Decoration | Button |
| Thickness | Standard |
| Season | Autumn/Winter |
| Fabric content | 91% (inclusive) – 95% (inclusive) |
| Origin | Mainland China |
| Release Date | Autumn 2024 |
| Gender | WOMEN |
| Type | Playsuits |
| Pattern Type | Solid |
| Item Type | JUMPSUITS |
| Fabric Type | Knitted |
| Age | MIDDLE AGE |
| CN | Guangdong |
| Fit Type | SKINNY |
| Waist Type | MID |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
Р***а –
This is the best bodysuit that I bought on Alina, perfect fit
Р***а –
Gorgeous jumpsuit, I took size XS, it is a little translucent, but I think it’s okay, it’s still going around home in it
Customer –
I love it! I was very worried about missing the size, but as a result I took my own and did not regret it. Combezs sat as a part😍
Customer –
The product is good, the fabric will be used to see if it won Wartha voshtiv)
r***r –
1000/10 ! ! I really like it, you can just walk around home or wear jeans underneath. I took S for height 164 and 48 kg, I recommend.
С***а –
Perfect quality, insanely beautiful
Ш***а –
I liked the jumpsuit in general, it is unique, I did not expect it to be synthetic, but this is not a problem, but it is super, very comfortable!
V***h –
Very cute and nice quality. Of course, it is not convenient to go to the toilet, but these are pajamas, so it is very tolerable.
К***а –
More reviews in my TG Soft, beautiful, comfortable, stretch well, fit well✨💞 I have size L, 177 is very suitable for height🤍
К***а –
Very cool, excellent quality, fits perfectly according to the figure.
I***k –
Very good
З***а –
the overalls are just a bomb, they sat out great, delivery is fast ❤️