Sale!
Original price was: $325.00.$195.00Current price is: $195.00.
SENTUBILA Hooded Puffer Down Coat for Women 2024 Winter Lightweight Warmth 90% White Duck Down Short Jacket Outerwear W44Y55965
| Weight | 45 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 5 in |
| Brand Name | Sentubila |
| Pattern Type | Solid |
| Style | Office Lady |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Season | Winter |
| Age | MIDDLE AGE |
| Craft of Weaving | TAT |
| Thickness | Thick |
| whether full opening | Yes |
| Clothing Length | regular |
| Filling | White duck down |
| Material | POLYESTER |
| Down Weight | 100g-150g |
| Closure Type | zipper |
| Hooded | No |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Model Number | W44Y55965 |
| Release Date | Winter 2024 |
| Down Content | 90% |
| Gender | WOMEN |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Type | Wide-waisted |
| Decoration | Zippers |







































































Reviews
There are no reviews yet.