Soft Home Cotton Slippers Women Slippers Winter Indoor Light Comfort Floor Shoes Couple Silence Slides Bedroom House Slippers

Price range: $6.00 through $7.00
Soft Home Cotton Slippers Women Slippers Winter Indoor Light Comfort Floor Shoes Couple Silence Slides Bedroom House Slippers

| Weight | 22 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 4 in |
| Brand Name | KUCLUT |
| Shoes Type | Home Cotton Shoes |
| Applicable Place | Indoor |
| Upper Material | Cotton Fabric |
| Closure Type | Pull On |
| Heel Height | Flat (≤1cm) |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Season | Winter |
| Heel Type | Flat with |
| Item Type | slippers |
| Department Name | ADULT |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
Reviews
There are no reviews yet.