





Price range: $11.00 through $13.00






| Weight | 20 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 10 in |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Heel Height | Flat (≤1cm) |
| With Platforms | Yes |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Sandal Type | basic |
| Origin | Mainland China |
| Occasion | Casual |
| Upper Material | Mesh (Air mesh) |
| Outsole Material | RUBBER |
| Back Counter Type | Back Strap |
| Pattern Type | Solid |
| Side Vamp Type | Open |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Style | fashion |
| Heel Type | Wedges |
| Lining Material | None |
| Closure Type | SLIP-ON |
| Item Type | sandals |
| Fashion Element | Shallow |
| Insole Material | PU |
| Department Name | ADULT |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
Reviews
There are no reviews yet.