
Heels Height: 11 cm












Price range: $35.00 through $36.00

Heels Height: 11 cm












| Weight | 22 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 4 in |
| Brand Name | GOYN |
| Boot Type | Modern Boots |
| Shaft Material | Patent Leather |
| With or install Professional accessories | None |
| Upper coverage | Above the knee |
| Department Name | ADULT |
| Outsole Material | RUBBER |
| Upper Material | Patent Leather |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Season | Winter |
| Insole Material | PU |
| Upper fixing method | sticking |
| Heel Type | Thin Heels |
| Lining Material | PU |
| Whether waterproof | No |
| Whether with metal toe cap | No |
| Gender | Women |
| Boot Height | Over-the-Knee |
| Item Type | BOOTS |
| Fashion Element | CHAIN |
| Toe Shape | Pointed toe |
| Heel Height | Super High (8cm-up) |
| With Platforms | Yes |
| Platform Height | 0-3cm |
| Style | SEXY |
| is_handmade | Yes |
| Pattern Type | Solid |
| Model Number | G61 |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Closure Type | SLIP-ON |
| women's autumn boots | long boots for women |
| bottes femme | botas de invierno para mujer |
| women's boots free shipping promotions | shoes women free shippng |
Reviews
There are no reviews yet.