

Price range: $23.00 through $24.00


| Weight | 20 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 10 in |
| Brand Name | YBQJOO |
| Shoes Type | Modern Slippers |
| Applicable Place | Outside |
| Upper Material | PU |
| Heel Height | Med (3cm-5cm) |
| Origin | Mainland China |
| CN | Shanghai |
| Season | Summer |
| Heel Type | Wedges |
| Item Type | slippers |
| Model Number | 2024 |
| Fashion Element | Platform |
| Department Name | ADULT |
| Outsole Material | RUBBER |
| With Platforms | Yes |
| Platform Height | 0-3cm |
| Style | Neutral |
| Insole Material | EVA |
| Pattern Type | Striped |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Lining Material | PVC |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
Reviews
There are no reviews yet.