



Price range: $16.00 through $18.00




| Weight | 20 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 10 in |
| Department Name | ADULT |
| color | White, black, light blue |
| Size | 35,36,37,38,39,40 |
| Suitable season | Spring, Autumn |
| Brand Name | QRLQHY |
| Pattern Type | Bordered |
| Model Number | Womern Shoes |
| Fashion Element | Shallow |
| Fit | Fits smaller than usual. Please check this store's sizing info |
| Lining Material | CANVAS |
| Closure Type | Lace-up |
| Heel Height | Low (1cm-3cm) |
| Season | Summer |
| Upper Material | PU |
| Origin | Mainland China |
| Shoes Type | other |
| Insole Material | EVA |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
Reviews
There are no reviews yet.