
















Price range: $11.00 through $12.00

















| Weight | 15 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 8 in |
| Department Name | ADULT |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Occasion | Casual |
| Item Type | sandals |
| Sandal Type | Peep Toe |
| Outsole Material | TPR |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Closure Type | SLIP-ON |
| Heel Height | Flat (≤1cm) |
| With Platforms | No |
| Upper Material | Artificial Leather |
| Origin | Mainland China |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
Reviews
There are no reviews yet.