HEEL:about 7.5CM
100% real photo








Price range: $22.00 through $27.00
HEEL:about 7.5CM
100% real photo








| Weight | 18 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 11 in |
| Brand Name | nuolaian |
| Origin | Mainland China |
| Upper Material | Mesh (Air mesh) |
| Toe Shape | Pointed toe |
| With Platforms | No |
| Heel Height | High (5cm-8cm) |
| Heel Type | Thin Heels |
| Pump Type | Slingbacks |
| Style | fashion |
| Fashion Element | CRYSTAL |
| Season | Summer |
| Outsole Material | RUBBER |
| is_handmade | Yes |
| Pattern Type | Solid |
| Insole Material | PU |
| Occasion | WEDDING |
| Model Number | women high heels |
| Gender | WOMEN |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Lining Material | PU |
| Closure Type | SLIP-ON |
| Item Type | Pumps |
| Choice | yes |
Reviews
There are no reviews yet.