




















Price range: $17.00 through $31.00





















| Weight | 20 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 10 in |
| Brand Name | kiiyilala |
| Origin | Mainland China |
| Upper Material | PU |
| Toe Shape | Pointed toe |
| With Platforms | Yes |
| Platform Height | 0-3cm |
| Heel Type | Thin Heels |
| Pump Type | basic |
| Style | fashion |
| Fashion Element | Bling |
| Season | Spring/Autumn |
| Outsole Material | RUBBER |
| is_handmade | Yes |
| Pattern Type | Solid |
| Insole Material | PU |
| Occasion | Party |
| Model Number | 882188151 |
| Gender | WOMEN |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Lining Material | PU |
| Closure Type | SLIP-ON |
| Item Type | Pumps |
| Color | Black/Pink/Red/Gray |
| Size | 33-50 |
| Heel height | 7cm/10cm/12cm |
Reviews
There are no reviews yet.