








Price range: $23.00 through $26.00









| Weight | 20 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 30 in |
| Brand Name | UETEEY |
| Origin | Mainland China |
| Upper Material | PU |
| Toe Shape | Pointed toe |
| With Platforms | No |
| Heel Height | High (5cm-8cm) |
| Heel Type | Thin Heels |
| Pump Type | basic |
| Style | fashion |
| Fashion Element | Shallow |
| Season | Spring/Autumn |
| Outsole Material | RUBBER |
| Pattern Type | Solid |
| Insole Material | PU |
| Occasion | Office & Career |
| Gender | WOMEN |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Lining Material | PU |
| Closure Type | SLIP-ON |
| Item Type | Pumps |
Reviews
There are no reviews yet.