










Price range: $17.00 through $19.00











| Weight | 20 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 10 in |
| Department Name | ADULT |
| Occasion | Outdoor Shoes |
| Type | Vulcanized Shoes |
| Shallow | Women Sneakers |
| Feature | Breathable shoes |
| Brand Name | QRLQHY |
| Pattern Type | Geometric |
| Model Number | 1 |
| Fashion Element | Sewing |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Lining Material | Mesh |
| Closure Type | elastic band |
| Heel Height | Low (1cm-3cm) |
| Season | Spring/Autumn |
| Upper Material | Cotton Fabric |
| Origin | Mainland China |
| Shoes Type | other |
| Insole Material | Fabric |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
Reviews
There are no reviews yet.