







Price range: $19.00 through $22.00








| Weight | 22 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 22 in |
| Heel Height | Low (1cm-3cm) |
| With Platforms | Yes |
| Sandal Type | Modern Sandals |
| Origin | Mainland China |
| Occasion | DRESS |
| Upper Material | PU |
| Outsole Material | RUBBER |
| Back Counter Type | Back Strap |
| Pattern Type | Solid |
| Side Vamp Type | Open |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Style | SEXY |
| Heel Type | Thin Heels |
| Lining Material | PU |
| Closure Type | buckle strap |
| Model Number | 2266 |
| Item Type | sandals |
| Fashion Element | Shallow |
| Insole Material | Latex Foam |
| Department Name | ADULT |
| Platform Height | 0-3cm |
| Brand Name | LANIUFA |
| Note1 | Dropshipping |
| Note2 | VIP shoes |
| Note3 | Fyp |
Reviews
There are no reviews yet.