





















$28.00 – $30.00Price range: $28.00 through $30.00






















| Weight | 20 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20 in |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Outsole Material | RUBBER |
| Heel Height | Low (1cm-3cm) |
| With Platforms | Yes |
| Platform Height | 3-5cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Sandal Type | GLADIATOR |
| Upper fixing method | sticking |
| Origin | Mainland China |
| Occasion | Casual |
| Upper coverage | Not above ankle |
| Gender | Women |
| Department Name | ADULT |
| Back Counter Type | Back Strap |
| Pattern Type | Solid |
| Side Vamp Type | Open |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Heel Type | Height Increasing |
| Lining Material | PVC |
| Closure Type | buckle strap |
| Model Number | 2023 |
| Item Type | sandals |
| Fashion Element | Shallow |
| Insole Material | EVA |
| Inner material | PU |
| Product category | A word with sandals |
| Upper material | Patent leather |
| Dressing style | In-line buckle |
| Sole Material | PU |
| style | Europe and America |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
Products
Recently Viewed
Reviews
There are no reviews yet.