











Price range: $18.00 through $24.00












| Weight | 20 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 30 in |
| Department Name | ADULT |
| Applicable Place | Outside |
| Brand Name | NANLUAN |
| Model Number | (Women's Shoes) |
| Style | Concise |
| Fashion Element | Sewing |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Platform Height | 0-3cm |
| Heel Type | Flat with |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Season | Summer |
| Upper Material | Denim |
| Shoes Type | basic |
| Origin | Mainland China |
| Insole Material | PU |
| Item Type | slippers |
| Pattern Type | Solid |
| Outsole Material | RUBBER |
| Closure Type | Pull On |
| Lining Material | None |
| Heel Height | Low (1cm-3cm) |
| CN | Zhejiang |
| With Platforms | Yes |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
Reviews
There are no reviews yet.