






















Price range: $20.00 through $26.00























| Weight | 20 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 10 in |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Upper Material | Mesh (Air mesh) |
| Origin | Mainland China |
| Heel Height | Flat (≤1cm) |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Shoes Type | other |
| Fashion Element | Shallow |
| Department Name | ADULT |
| Season | Spring/Autumn |
| Model Number | Z1038 |
| Pattern Type | Solid |
| Insole Material | Latex Foam |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Lining Material | Mesh |
| Closure Type | Lace-up |
| size | 35-43 |
| color | Apricot color |
| Fashion | casual |
| breathable | light |
Reviews
There are no reviews yet.