





Price range: $16.00 through $18.00






| Weight | 18 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 9 in |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Upper Material | PU |
| Origin | Mainland China |
| Heel Height | Low (1cm-3cm) |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Shoes Type | other |
| Fashion Element | ROME |
| Department Name | ADULT |
| Season | Spring/Autumn |
| Model Number | shoes women |
| Pattern Type | Solid |
| Insole Material | PU |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Lining Material | PU |
| Closure Type | Lace-up |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
Reviews
There are no reviews yet.