











Price range: $17.00 through $19.00












| Weight | 20 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 15 in |
| Brand Name | RWHK |
| Dressing style | Other |
| Outsole Material | Plastic |
| Heel Height | Low (1cm-3cm) |
| With Platforms | No |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Sandal Type | GLADIATOR |
| Upper fixing method | Others (fill in by yourself) |
| Origin | Mainland China |
| Occasion | Casual |
| Upper Material | PU |
| Upper coverage | Not above ankle |
| Gender | Women |
| Department Name | ADULT |
| Back Counter Type | Back Strap |
| Pattern Type | Solid |
| Side Vamp Type | Open |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Style | fashion |
| Heel Type | Wedges |
| Lining Material | PU |
| Closure Type | hook & loop |
| Item Type | sandals |
| Fashion Element | Platform |
| Insole Material | Latex Foam |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
Reviews
There are no reviews yet.