Bebealy New Fashion Women Sandals Summer Gradient Women Sandals Nonslip Casual Cloud Slippers Soft Vacation Pool Beach Sandals

































Price range: $11.00 through $28.00
Bebealy New Fashion Women Sandals Summer Gradient Women Sandals Nonslip Casual Cloud Slippers Soft Vacation Pool Beach Sandals

































| Weight | 30 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 30 in |
| Brand Name | bebealy |
| Dressing style | Other |
| Outsole Material | Cork |
| Heel Height | Low (1cm-3cm) |
| With Platforms | No |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Sandal Type | Mules |
| Upper fixing method | sticking |
| Origin | Mainland China |
| Occasion | Casual |
| Upper Material | PVC |
| Upper coverage | Above the ankle but not to the knee |
| Gender | Women |
| Department Name | ADULT |
| Pattern Type | Solid |
| Side Vamp Type | Covered |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Style | Concise |
| Heel Type | Flat with |
| Lining Material | None |
| Closure Type | buckle strap |
| Item Type | sandals |
| Fashion Element | light |
| Insole Material | Shearling |
Reviews
There are no reviews yet.