









Price range: $20.00 through $21.00










| Weight | 25 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 15 in |
| Brand Name | YESFEILE |
| Shoes Type | basic |
| Applicable Place | Indoor |
| Upper Material | Cloth |
| Heel Height | Flat (≤1cm) |
| Origin | Mainland China |
| CN | Jiangsu |
| Season | Winter |
| Heel Type | Flat with |
| Item Type | slippers |
| Department Name | ADULT |
| Outsole Material | TPR |
| With Platforms | No |
| Insole Material | Short Plush |
| Pattern Type | Animal Prints |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Lining Material | Short Plush |
Reviews
There are no reviews yet.